OGŁOSZENIA 1.10.2017 r. XXVI NIEZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Mariola Miszczuk, Patrycja Samborska, Danuta Grzegorczyk, Wioleta Karpiuk, Zofia Samborska, Irena Kowalczuk, Bożena Paszkowska, Jan Wawrzyniak, Zofia Szpakowska, Dorota Kosowska. Dziękuję również za ofiary na kwiaty. Na piątek na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Pogodnej.
  2. Dziękuję za pomoc w porządkowaniu podziemia kościoła: Janina Marciniak, Ewa Burak, Zofia Szpakowska, Tadeusz Wierak, Zbigniew Olesiński, Marek Pykało. Proszę o pomoc jeszcze w poniedziałek na godz. 9.00.
  3. Jeszcze raz zwracam się z prośbą do wszystkich chętnych o przygotowanie poczęstunku na 7 października. Proszę tęż by te osoby, które planują coś przygotować zgłosiły się do mnie tak dla ogólnej wiedzy, żebym wiedział czego możemy się spodziewać.
  4. Dziś po mszy świętej na godz. 9.00 błogosławieństwo różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii.
  5. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę będą odprawiane po mszy św. o godz. 9.00. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. ( za wyjątkiem najbliższej soboty  ). Spowiedź w październiku będzie zawsze przed nabożeństwem różańcowym. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, Komunia św. i błogosławieństwo końcowe. Po nabożeństwie ok 17.00 będzie msza św. Serdecznie zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele. Tych, którzy nie będą mogli być w kościele proszę o modlitwę w gronie rodzinnym w domu.
  6. Obraz Jezusa Miłosiernego rozpoczyna peregrynację po ulicy Leśnej, Poprzecznej, Wąskiej, Nowej, Tartacznej i Polnej. Przekazanie po mszy św. o godz. 11.00
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.30
  8. Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszy różaniec. Prace podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą składamy u siostry katechetki do 5.X. Więcej informacji na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  9. Za tydzień 8-go października obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po mszach św. zbiórka ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”