OGŁOSZENIA 11.02.2018 VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Barbara Dec, Iwona Mrozowska, Małgorzata i Roman Pawłowscy, Elżbieta i Jerzy Mazurek. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Drzewnej, ul. Jędrzejuka i ul. Kolejowej.
2. W tym tygodniu nabożeństwa w kościele tylko we środę popielcową i w piątek. Pozostałe dni w Betanii u Sióstr.
3. Po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. z siostrą katechetką.
4. We środę początek Wielkiego Postu. Poświęcenie i posypanie głów popiołem na mszach św. o godz. 9.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post. Od środy do niedzieli włącznie kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
5. W czasie Wielkiego Postu możemy zdobyć odpust zupełny za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali i rekolekcjach. W naszej parafii:
DROGA KRZYŻOWA – piątek godz. 16.30 ( nabożeństwo, Komunia św., błogosławieństwo i rozesłanie ) po nabożeństwie ok. 17.00 Msza św.
GORZKIE ŻALE – w niedziele wielkiego postu po mszy św. o godz. 9.00.
REKOLEKCJE – 9, 10 i 11.03.2018
6. Kandydaci do bierzmowania przychodzą we środę popielcową na godz. 17.00., w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 i w niedzielę na mszę św. o godz. 9.00 i Gorzkie Żale.