OGŁOSZENIA 20.05.2018 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość. Dziękuję siostrom za przygotowanie duchowe dzieci. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziców dzieci, które miały komunię św. w ubiegłym roku.
  2. Dziękuję za wykoszenie trawy wokół plebanii Beacie i Stanisławowi Filipkom, Krystynie Korzenieckiej i Ryszardowi Rąbek
  3. Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej. Msza św. o 9.00 o 18.00 i po nabożeństwo majowe.
  4. 25 maja przypada 24 r.ś., Bp. Władysława Jędruszuka, 4 r. ingresu do katedry bp. Tadeusza Pikusa. W naszej diecezji jest to też dzień modlitw o świętość życia kapłanów.
  5. W sobotę Dzień Matki.
  6. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

ZAPOWIEDZI I:

NATALIA ANNA MARCINKIEWICZ, PANNA I ANDRZEJ CZAJA, KAWALER, OBOJE ZAMIESZKALI W NURCU ST. PARAFIA TUTEJSZA