«Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami» (Dz 1, 8)

„Wszyscy oni trwali jednomyślnie na modlitwie razem z niewiastami, Maryją, Matką Jezusa, i braćmi Jego” (Dz 1,14).

Dzisiaj 31 sierpnia 2018 r. w naszym nurzeckim wieczerniku z Matką Bożą Częstochowską jednomyślnie trwali na modlitwie młodzi ludzie, którzy z utęsknieniem wyczekiwali zesłania Ducha Świętego i umocnienia w wierze. Dzięki posłudze i włożeniu rąk przez Ks. Biskupa Tadeusza Pikusa dziewiętnaście osób otrzymało Ducha Świętego. Kapłani, rodzice, świadkowie i bliscy modlili się by ten młody Kościół umocniony  mocą z wysoka zawsze był wierny Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie!

Katechezy przedmałżeńskie

Katechezy przedmałżeńskie (dwu-weekendowy kurs dla narzeczonych).

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza młodzież do wzięcia udziału w katechezach przedmałżeńskich (dwu-weekendowy kurs przedmałżeński dla narzeczonych). Najbliższe edycje odbędą się w terminach:

– 10-11 listopada (I część) + 24-25 listopada (II część) 2018 r.

– 9-10 lutego (I część) + 23-24 lutego (II część) 2019 r.

– 13-14 kwietnia (I część) + 27-28 kwietnia (II część) 2019 r.

Katechezy odbywają się w sali parafialnej w Zembrowie. Zgłoszenia kierujemy na adres: p_arbaszewski@poczta.onet.pl lub telefonicznie (693-802-204). Rozpoczęcie formacji następuje zawsze w sobotę o godz. 8.30. Zapewniamy 25 katechez prowadzonych przez przygotowanych specjalistów. Ponadto narzeczeni przeprowadzają ze sobą dialogi. W całość przygotowania włączamy warsztaty z komunikacji. Codziennie jest Msza św.