OGŁOSZENIA 07.10.2018 r. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.10.2018 r.    XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Krystyna Jaszczuk, Lucyna Bogowska, Teresa Klimczuk, Marzena Bloch, Jan Romaniuk, Robert Sobieszuk. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców ul. Sportowej bl. Nr 135 i 136.
  2. Ojciec Święty postanowił zachęcić wszystkich wiernych na całym świecie do odmawiania przez cały październik codziennie Różańca Świętego. Chodzi o zjednoczenie się w komunii i pokucie, jako lud Boży, prosząc Matkę Bożą i Świętego Michała Archanioła, aby chronili Kościół od diabła, który zawsze stara się oddzielić nas od Boga i między nami
  3. W poniedziałek zapraszam na nabożeństwo różańcowe i mszę św. uczniów kl. VII, VIII i wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  4. W dniu 9.10.2018 r. o godz. 18.00 w sali GOUK w Nurcu-Stacji ul. Żerczycka 34 odbędzie się spotkanie informacyjne z pracownikami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwa Środowiska dotyczące programu Czyste Powietrze – dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodrernizacji budynków jednorodzinnych.
  5. Siostry Urszulanki N.M.P. z Gandino zapraszają za tydzień na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 11.00 z okazji obchodów 200 – lecia istnienia Zgromadzenia Sióstr Urszulanek. Będzie jej  przewodniczył ks. Tadeusz Syczewski – wikariusz generalny diecezji drohiczyńskiej.
  6. Również za tydzień obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „ Promieniowanie ojcostwa”. Po mszach tradycyjnie zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia.