OGŁOSZENIA 21.10.2018 r. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Małgorzata i Wiktoria Góral, Czesława Siemieniuk, Teresa Uziębło, Jacek Borowski, Jan Iwaniak, Stefania Chojnacka, Wioleta Liana, Elżbieta Kobus, Małgorzata Marcinkowska, Barbara Mackiewicz. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę po mszy św. rano ok.10.15 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców ul. Wodociągowej, ul. Cichej i połowę ul. Zakątnej od Cichej.
  2. W sobotę różaniec rano o 9.00 a po nabożeństwie msza św. Wieczorem tego dnia różańca i mszy św. nie będzie.
  3. Za tydzień X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – po mszach puszka na ten cel.
  4. Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe.
  5. Są do nabycia znicze Caritas w cenie 5 zł.
  6. Serdeczna prośba o to aby zadbać o porządek na cmentarzu:

– segregowanie śmieci

– wyrzucanie na kompostownik tylko naturalnych odpadów bez torebek plastikowych, doniczek itp.

– sprzątnięcie grobów opuszczonych w sąsiedztwie