OGŁOSZENIA 25.11.2018 XXXIV UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Barbara Pawluczuk, Teresa Hermanowicz. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców Augustynki.
2. Kandydaci do bierzmowania do końca tego tygodnia mają zaliczyć drugą część katechizmu i przystąpić do sakramentu pokuty. W niedzielę za tydzień po mszy św. o godz. 9.00 będą mieli spotkanie w Betanii.
3. Już prosiłem ale jeszcze raz ponawiam prośbę żeby na kompostownik nie wyrzucać plastików. Bardzo proszę, żeby wyrzucając kwiaty zdejmować doniczki i zostawiać je przy tabliczce gdzie składamy elementy plastikowe.
4. Nasz „Dar od serca” – wypełnione torby dostarczamy do kościoła na I niedzielę adwentu 2 grudnia.