Komunikat o śmierci i pogrzebie śp. ks. Stanisława Kozłowskiego, proboszcza parafii Nurzec – Stacja 20.08.1986 – 23.08.1989

Kuria Diecezjalna w Drohiczynie powiadamia, że dnia 24 grudnia 2018 r. w wieku 78 lat odszedł do Domu Ojca ks. Stanisław Kozłowski.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 27 grudnia 2018 r. (czwartek) w parafii Narodzenia NMP w Bielsku Podlaskim w następującym porządku:

godz. 8.00 – wystawienie ciała w Domu bł. Antoniego Beszty-Borowskiego,
godz. 12.00 – Msza św. pogrzebowa w Bielskiej Bazylice.

Po Eucharystii doczesne szczątki śp. Zmarłego Kapłana zostaną pochowane na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego w Bielsku Podlaskim.

Zachęcamy wszystkich Kapłanów i Wiernych do uczestnictwa w pogrzebie. Wdzięczni Panu Bogu za kapłańską posługę śp. Księdza Stanisława Kozłowskiego błagajmy o Boże Miłosierdzie dla Niego i o nowe powołania kapłańskie.