Krzyż, nawrócenie i pokuta…..

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbyły się w dniach 5-7.04.2019 r. Przewodniczył im ks. Paweł Koc studiujący obecne teologię dogmatyczną na KUL. Ksiądz rekolekcjonista wprowadził nas w głęboką teologię płynącą z Krzyża naszego Pana Jezusa Chrystusa. Odpowiedzią ze strony człowieka na tę niepojętą miłość Zbawiciela jest nawrócenie i pokuta. Dzięki posłudze księży w konfesjonałach stały się one udziałem uczestników rekolekcji.

OGŁOSZENIA 07.043.2019 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Podziękowanie za rekolekcje.
  2. Dziękuję serdecznie za sprzątnięcie kościoła: Małgorzata Góral, Irena Kondrat, Jan Iwaniak. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Szkolnej i Tartacznej.
  3. Msze święte w tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00.
  4. Koncert wielkopostny w wykonaniu Studia Piosenki „ FART” – niedziela 14 kwietnia 2019 r. godz. 17.00. Zespól FART działa w Bielskim Domu Kultury od 1987 r. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień zdobytych na festiwalach  ogólnopolskich i międzynarodowych.