OGŁOSZENIA 18.08.2019 XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Bożena i Zbigniew Łyszkowscy, Jadwiga Osmólska, Halina Stasiak, Anita Ludwiczuk, Leokadia Pawlak i Teresa Rucińska. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Ks. Pawlonki, Drzewnej i Okrężnej. To będzie sprzątanie prze odpustem Matki Bożej Częstochowskiej 26.08.19 r. więc jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu świątyni na uroczystości.
  2. Caritas organizuje zbiórkę artykułów szkolnych, w tym plastycznych i papierniczych, celem przygotowania wyprawek szkolnych, które trafią do polskich dzieci mieszkających na Białorusi. Materiały przynosimy do kościoła do niedzieli 8 września.