OGŁOSZENIA 27.10.2019 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W sobotę Kościół sprzątały dwie osoby: s. Maria i p. Danuta Michalak, którym bardzo dziękuję. We czwartek przed Uroczystością Wszystkich Świętych na godz. 9.00 jeszcze raz proszę i zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Wąskiej i Wodociągowej. Proszę też osoby chętne do pomocy przy zagrabianiu liści przy kościele i u Sióstr na Betanii.
  2. Dziękuję Beacie i Stanisławowi Filipek z Zalesia za wykoszenie trawy .
  3. We czwartek ostatnie październikowe nabożeństwo różańcowe. Zapraszam w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych na różaniec ze świętymi.
  4. W tym roku 1 listopada przypada w piątek. Z racji na uroczystość tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych przeniesione będą na poniedziałek 4 listopada.
  5. Taca z 1 i 2 listopada przeznaczona jest na wywóz śmieci i utrzymanie cmentarza.
  6. Są jeszcze do nabycia znicze CARITAS w cenie 5 zł.