OGŁOSZENIA 01.12.2019 I NIEDZIELA ADWENTU

1. W dniu wczorajszym pracowały i złożyły ofiary na kwiaty następujące osoby: Krystyna Bieniek, Ewa i Grzegorz Kapela, Zofia Szpakowska, Helena Górna, Ewa Pawlak, Barbara Bogacka, Joanna Dacewicz, Ryszard Toczko, Wojciech Ruciński, Lila i Mirosław Kozaczuk. W sobotę za tydzień na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców Augustynki.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. Do piątku można zgłaszać chorych, którzy chcą przystąpić do sakramentów i duchowo przygotować się do świat Bożego Narodzenia.
  3. W adwencie:

-Roraty – środa i sobota

– Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP – niedziela o godz. 8.30

1. Dziś po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie radnych. Serdecznie zapraszam.
  2. W następną niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 poświęcone będą medaliki i uroczyście nałożone dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii św.
  3. W najbliższą niedzielę, drugą miesiąca, taca inwestycyjna.
  4. W tym tygodniu pan organista będzie roznosił opłatki w następującym porządku:

2 grudzień (poniedziałek)

od godz. 9.00 wsie Sycze, Sokóle, Wygoda, Borysowszczyzna.

3 grudzień (wtorek)

od godz. 9.00 wsie:  kolonia Nurzec, wieś Nurzec, Nurczyk, Chanie. Przerwa w roznoszeniu z racji pogrzebu między godz. 10.00 – 13.00.

4 grudzień (środa)

od godz. 9.00 Augustynka przy szosie i Dąbrowa.

od godz. 13.00  ulica Leśna i Wąska.

5 grudzień (czwartek)

od godz.9.00  Augustynka dalsza część.

od godz.13.00  ulica Tartaczna i Nowa.

6 grudzień (piątek)

od godz. 9.00 wsie Żerczyce i  kolonie,  Moszczona Pańska.

od godz. 12.00  ulica Zakątna i Cicha.

7 grudzień ( sobota)

od godz. 9.00  Zalesie i kolonie.

od godz. 13.00  ulica Zaolzie.

Przyjmując poświęcony chleb pamiętajmy również o wdzięczności i podziękowaniu panu Krzysztofowi za jego całoroczną posługę.