OGŁOSZENIA 15.12.2019 III NIEDZIELA ADWENTU

1. W dniu wczorajszym pracowały i złożyły ofiary na kwiaty następujące osoby: Janina i Anna Bartosiuk, Bogumiła i Tonasz Grzyb, Janina Radzikowska, Jadwiga Bazyluk, Irena Trochimiak, Katarzyna Sadowa, Ewa Grzęda, Halina Dobrowolska. Bóg zapłać! O pomoc w przygotowaniu dekoracji bożonarodzeniowej i kościoła na święta proszę rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Harmonogram prac proszę ustalić indywidualnie z s. Marią.
  2. Dzięki panu Zenonowi Podbielskiemu mamy już choinki do dekoracji kościoła. Bóg zapłać! Dziękuję również za transport panu Mariuszowi Podbielskiemu.
  3. Z racji przygotowań do świąt i prac prowadzonych w świątyni msze św. od środy 18 grudnia do piątku 20 grudnia będą odprawiane w kościele o godz. 8.00 rano.
  4. W najbliższą sobotę i niedzielę w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Przewodniczył im będzie ks. Jacek Połowianiuk wykładowca prawa na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej. Msze św. w sobotę będą o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Sobota jest dniem spowiedzi rekolekcyjnej. W niedzielą msze św. tak jak zawsze o 9.00 i 11.00
  5. W tym tygodniu kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin: 18, 20 i 21 grudnia.
  6. Są do nabycia świece CARITAS na stół wigilijny. Cena: małe 7 zł., średnie 12 zł., duże 17 zł.