OGŁOSZENIA 23.02.2020 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Pracowały następujące osoby: Krystyna Korzeniecka, Roman Kwasik, Franciszek Sito, Iwona Jadczuk, Irena Kaczmarczyk, Maria Kwasik, Waldemar Kwasik, Teresa Wojtera, Kazimiera Siuda. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców ul. Drzewnej, Okrężnej i ks. Pawlonki.
  2. Od 26.02. – 01.03. kwartalne dni modlitwy o ducha pokuty i trzeźwość Narodu.
  3. Początek Wielkiego Postu i nabożeństwo posypania głów popiołem w środę popielcową o godz. 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  4. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w dniach 20 – 22 marca. Poprowadzi je o. Kamil Wawro SSCC zakonnik Najświętszych Serc Jezusa i Maryi. Zaplanujmy i dobrze przygotujmy się do rekolekcji i sakramentu pokuty. Przypomnę, że za udział w rekolekcjach, nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali możemy otrzymać odpust zupełny.
  5. W zakrystii można odebrać obrazy M. B. Częstochowskiej.
  6. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. otrzymają książeczki do nabożeństwa. Po tej mszy św. będzie również katecheza dla rodziców.