OGŁOSZENIA 08.03.2020 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Lilianna i Mirosław Kozaczuk, Ewa Matejczuk, Irena Kowalczuk, Patrycja Samborska, Danuta Grzegorczyk, Klaudia Nesterowicz, Magdalena Piwowarczyk, Bożena Paszkowska, Bożena Bagińska. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców ul. Pogodnej i Wodociągowej.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy w tym tygodniu złożyli ofiary na składkę roczną.
  3. Zachęcam do składania datków na świąteczną dekorację ciemnicy i grobu pańskiego. Ofiary proszę przekazywać do s. Marii.
  4. W piątek 13 marca przypada 7 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka na Stolicę Piotrową. W Jego intencji ofiarujemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  5. Przypominam że cmentarzem zarządza Proboszcz Parafii. Przydzielenie miejsca do urządzenia grobu, pogrzeb, budowę nowego pomnika lub budowę pomnika na istniejącym grobie, remont istniejącego pomnika, oraz jakiekolwiek inne prace na cmentarzu należy uzgadniać z Proboszczem Parafii w kancelarii parafialnej.
  6. Po mszy św. możemy złożyć ofiary do puszek na rzecz pomocy polskim misjonarzom – „Ad gentes”.