OGŁOSZENIA 12.07.2020 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom Augustynki. Pracowały następujące osoby: Marek Pykało, Ewa Burak, Mieczysław Sowa, Bożena Stasiuk, Jadwiga Jadczuk, Maria Brodowska, Stefan Stępniak, Julia, Marlena oraz Renata Paterowie, Jadwiga Cieśluk oraz Elżbieta Cieśluk. Bóg zapłać ponadto za ofiary na kwiaty. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców Borysowszczyzny i Sokóla.
  1. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu „Akcja św. Krzysztofa” 1 gr za 1km na środki transportu dla misjonarzy – Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże. Ofiary są dobrowolne i będzie można je złożyć podczas poświęcenia.