OGŁOSZENIA 02.08.2020 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła Beacie Filipek oraz s. Marii Franzoi. Bóg zapłać także za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać Jackowi i Szymonowi Kryńskim za skoszenie trawy wokół kościoła. W Sobotę o godz. 09.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców z Żerczyc Kolonii oraz z ulicy Piaskowej.
  2. Codziennie o 17.30 różaniec pielgrzymów duchowych.
  3. 4 sierpnia wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a patrona proboszczów. Prosimy o modlitwę w intencji naszego ks. proboszcza.
  4. 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
  5. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych w I Piątek miesiąca. Zachęcamy, kto może, do przywiezienia chorych do kościoła.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na leczenie Kubusia Suchodoła. Ofiarowaliście 1460 zł. Pieniądze zostały wpłacone na zbiórkę na stronie siepomaga.pl

7. W następną II niedzielę miesiąca taca inwestycyjna. Prosimy o ofiary w związku na prowadzone obecnie prace przy kościele parafialnym.