OGŁOSZENIA 11.10.2020 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Pracowały następujące osoby: Małgorzata Marcinkowska, Bożena Wierak, Elżbieta i Zbigniew Olesińscy, Beata Klatt – Dziębowska, Barbara Klatt, Krystyna Pieróg, Wioletta Liana, Jolanta Miller, Marzena i Wiktoria Bloch, Lucyna Bogowska. Bóg zapłać także za złożone ofiary. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania pozostałych mieszkańców z ul. Sportowej.
  2. Przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. We środę 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Podczas nabożeństwa różańcowego modlić się będziemy w intencji nauczycieli i wychowawców.
  4. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny. Tego dnia zapraszamy na wspólną Modlitwę Różańcową w intencji pokoju na świecie: dzieci, rodziców i dziadków w ramach międzynarodowej akcji modlitewnej MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU O JEDNOŚĆ I POKÓJ. Wraz z dziećmi całego świata modlić się będziemy w intencji pokoju na świecie oraz za wszystkich misjonarzy posługujących w różnych zakątkach świata. Zebrane w niedzielę ofiary przekażemy na rzecz misji.