OGŁOSZENIA 22.11.2020 NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty do świątyni. Pracowały następujące osoby: Danuta Wielogórska, Krystyna Bieniek, Dariusz Górny, Ewa Kapela, Barbara Różańska, Ewa Pawlak, Barbara Pawluczuk, Zofia Szpakowska. Dziękuje Teresie i Wojciechowi Rucińskim za prace wykonane w tym tygodniu na rzecz parafii. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców Augustynki.

2. Z racji na epidemię i obostrzenia panujące w naszej Ojczyźnie w tym roku opłatki na stół wigilijny zostaną poświęcone w niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Od tej niedzieli będzie można nabyć opłatki u pana organisty po każdej Mszy św. Do zakupu w kościele zachęcam szczególnie te osoby, które chcą wcześniej wysłać życzenia rodzinie za granicą jak i te które uważają, że tak będzie bezpieczniej.

Od 30 listopada pan organista stosując się do wszystkich zaleceń epidemiologicznych; ochrona twarzy i rąk, dezynfekcja i na ile to możliwe zachowanie dystansu, będzie roznosił opłatki w formie tradycyjnej. Przyjmując poświęcony chleb pamiętajmy również o wdzięczności i podziękowaniu panu Krzysztofowi za jego całoroczną posługę.

Osoby przebywające na kwarantannie proszone są o powiadomienie pana Krzysztofa o takiej sytuacji telefonicznie na nr 792 402 142

3. W zakrystii są do nabycia kalendarze seminaryjne na 2021 r.