OGŁOSZENIA 29.11.2020 I NIEDZIELA ADWENTU

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty do świątyni. Pracowały następujące osoby: Jadwiga Cieśluk, Ewa Burak, Barbara Bogacka, Wioletta Kamińska, Renata i Julia Pater, Agata Czajkowska z córkami Amelią i Patrycją, Magdalena Wawrzyniak, Stefan Stępniak, Mieczysław Sowa. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców Borysowszczyzny i Sokóla.

2. Roraty w adwencie w każdą we środę i sobotę o godz. 17.00.

3. Za tydzień w niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

4. Do niedzieli włącznie przynosimy torby CARITAS wypełnione produktami jako pomoc dla potrzebujących.

5. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 11 – 13 grudnia.

6. Z racji na pandemię proszę o zgłaszanie chorych, którzy chcą przyjąć sakramenty w pierwszy piątek miesiąca. Dla chorych będzie to okazja do przygotowania się przez sakrament pokuty i Komunii św. do świąt Bożego Narodzenia.

7. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny w cenie 7 i 17 zł.

8. Są jeszcze do nabycia kalendarze seminaryjne na 2021 r. w cenie 5 zł.

9. Przypominam że poświęcone opłatki można nabyć u pana organisty po każdej Mszy św. Od poniedziałku 30 listopada pan organista będzie roznosił opłatki w formie tradycyjnej. Osoby przebywające na kwarantannie proszone są o powiadomienie pana Krzysztofa o takiej sytuacji telefonicznie na nr 792 402 142