OGŁOSZENIA 20.12.2020 IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzicom dzieci przygotowującym się do pierwszej komunii świętej za piękną dekorację i sprzątnięcie świątyni. Dziękuję również wszystkim, którzy włączyli się w te prace z poza wyznaczonych osób. Na ręce s. Marii dziękuję wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc. Bóg zapłać! Dziękuję również  wszystkim, którzy w ostatnim czasie wsparli parafię wpłacając ofiary na konto i osobiście.

2. Zachęcam do zakupu świec na stół wigilijny. Zostały już tylko duże świece w cenie 17 zł.

3. W czwartek msza św. o godz. 8.00. Wieczorem zasiadając do stołu wigilijnego pamiętajmy o religijnym charakterze tej wieczerzy. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Pół godziny przed pasterka zapraszam do kościoła na wspólne kolędowanie.

4. Zachęcam do uczestnictwa we mszach świętych przez całą oktawę Narodzenia Pańskiego.

5. We wspomnienie św. Szczepana 26 grudnia – składamy ofiary na KUL.

6. Najbliższa niedziela jest uroczystością Świętej Rodziny. Dzieci z Koła Misyjnego wraz z s. Katarzyną zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku Pana Jezusa po mszy św. o godz 9.00. Po zakończonym programie będziemy mogli złożyć ofiary na rzecz misji. Tegoroczny projekt poświęcony jest najmłodszym Masajom, dzieciom z półkoczowniczej grupy etnicznej, zamieszkującej Kenię i Tanzanię.