OGŁOSZENIA 14.03.2021 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Małgorzata Marcinkowska, Bożena Wierak, Barbara Klatt, Wioletta Liana, Zbigniew Olesiński. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam pozostałych mieszkańców ul. Sportowej.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki na stół wielkanocny – cena 5 zł.

3. Zachęcam do składania datków na świąteczną dekorację ciemnicy i grobu pańskiego. Ofiary proszę przekazywać do s. Marii.

4. W przyszły piątek, w uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, nabożeństwo Drogi Krzyżowej ofiarujemy w intencji mężczyzn z naszej parafii. Zachęcam aby panowie dołożyli swoje ofiary na zakup dużej drabiny do kościoła. Ze względu na uroczystość św. Józefa, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.