OGŁOSZENIA 28.03.2021 NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ

1. Dziękuję za sprzątnie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Zofia Kapela, Zofia Pawłowska, Ewa Lipnicka, Krystyna Jaszczuk, Robert Sobieszuk, Teresa Klimczuk, Waldemar Oniszczuk, Teresa Pędrak, Dawid Świerzbiński, Jarosław Kutyna, Eliza Goral i dzieci Amelia Stępkowska i Szymon Kołtek.

2. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można przywozić do poniedziałku 29 marca, do godz. 14.30 i składować na parkingu przy kościele.

– WIELKI CZWARTEK

– godz. 18.00 Liturgia Wieczerzy Pańskiej, przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza wystawienia i adoracja do godz. 22.00.

– WIELKI PIĄTEK:

– godz. 9.00 wznowienie adoracji.

– godz. 15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

– godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 22.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary w tym dniu przeznaczona są na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego oraz miejsc kultu w Ziemi Świętej.

-WIELKA SOBOTA:

– godz. 9.00 wznowienie adoracji.

– Święcenie pokarmów na stół wielkanocny tylko w kościele o godz. 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 15.00 po nowennie do Bożego Miłosierdzia.

-WIELKANOC

– godz. 20.00 Msza Święta Wigilii Paschalnej. Na liturgię zabierzmy ze sobą świece.

– Adoracja w Wielką Sobotę będzie trwała do godz. 23.00.

– Wznowienie adoracji o godz. 5.30.

– godz. 6.00 procesja rezurekcyjna i Msza Święta.

Serdeczna prośba do wszystkich biorących czynny udział w procesji o zadbanie i przygotowanie chorągwi i feretronów procesyjnych.

W Niedzielę Wielkanocną Msze św. zostaną jeszcze odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 Nowenna do Miłosierdzia Bożego.