OGŁOSZENIA 02.05.2021 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękuję za sprzątanie świątyni i ofiary na kwiaty do kościoła. Pracowały następujące osoby: Ewa Kapela, Halina Buczek, Urszula Maguza, Barbara Pawluczuk, Nina Kondratiuk, Elżbieta Hermanowicz, Dorota Kosowska, Andrzej Rogacki, Mariusz Skorupko. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła pozostałych mieszkańców Zaolzia.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. W niedziele i święta po Mszy św. o godz. 9.00. Zadbajmy o kapliczki i krzyże przydrożne, i gromadźmy się na wspólnej modlitwie.

3. W poniedziałek 3 maja, po Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

4. We wtorek po wieczornym nabożeństwie zapraszam na spotkanie uczniów kl. VII – VIII, oraz starszych, którzy chcą podjąć formację i solidnie się przygotować do sakramentu bierzmowania.

5. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.