OGŁOSZENIA 01.08.2021 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Edyta Tarasiuk i Ewa Nesterowicz. Za tydzień proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Młyńskiej.

2. Na pątniczy szlak wyrusza dziś Drohiczyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wszyscy, którzy zgłosili się do grupy srebrnej i pielgrzymują duchowo indywidualnie odmawiają różaniec, spełniają dobry uczynek, uczestniczą we Mszy św. przyjmując Komunię św. i łączą się z pielgrzymami i Jasną Górą w godzinie Apelu Jasnogórskiego.

3. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00. Przypominam kandydatom do bierzmowania o obowiązku spowiedzi. Z sakramentu pokuty będzie można korzystać w piątek już od godz. 17.00.

5. W sobotę o godz. 17.00 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i zmiana tajemnic KŻR.