OGŁOSZENIA 26.09.2021 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu miejsca celebry. Pracowały następujące osoby: Angelika Kubiec, Elżbieta Łuszczak, Janina Marciniak, Grzegorz Mazurek. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu pozostałych mieszkańców ul Zakątnej.

2. Dziś w kościołach w Polsce odbywa się liczenie frekwencji wiernych oraz ilość osób przystępujących do Komunii św. Serdeczna prośba o spokojne wychodzenie po zakończonym nabożeństwie, żeby można było wszystkich dokładnie zliczyć.

3. 28 września o godz. 15.00 – w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopocki, zapraszam do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w centrum Nurca w parku przy obelisku.

4. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik. W naszej parafii różaniec będzie odmawiany w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. W modlitwie różańcowej będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas Misji Świętych, które będziemy przeżywać w dniach od 24 – 31 października 2021 r., w intencji ojca Misjonarza ks. Dariusza Kujawy o światło Ducha Świętego w prowadzeniu tych misji a dla całej parafii o gorliwość i odnowę ducha. Już dziś serdecznie proszę o żarliwą modlitwę w tej intencji i serdecznie zapraszam do licznego udziału w misjach świętych.

5. W tym tygodni pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź w te dni od godz. 16.00. Serdeczna prośba, żeby nie przychodzić do spowiedzi na ostatnią chwilę.

6. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. otrzymają swoje pierwsze poświęcone różańce.

8. Dzieci chętne do wzięcia udziału w konkursie różańcowym proszone są o zgłaszanie się do s. Katarzyny.