OGŁOSZENIA 27.02.2022 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Bogusława Wojtkowska, Rita Możejko, Halina Koronka, Marzena Semeniuk, Małgorzata i Damian Pakoca, Danuta Niewiarowska Wądolna, Krzysztof Pawlak. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła pozostałych mieszkańców ul. Zakątnej i ul. Cichej.

2. W dniu dzisiejszym i w Środę Popielcową (2 marca br.) zbieramy ofiary do puszek na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy poszkodowanym w wyniku zbrojnej napaści Rosji.

3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachowajmy abstynencję od alkoholu, nikotyny i innych uzależnień w okresie postu oraz abstynencję i trzeźwość w całym życiu.

4. W Popielec Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 9 i 17. Ksiądz Biskup prosi by Środa Popielcowa była w tym roku przeżywana jako szczególny dzień postu i modlitwy w intencji pokoju oraz ludzkiej i chrześcijańskiej solidarności z Ukraińcami. Jeśli nie stoją na przeszkodzie względy zdrowotne, to bardzo pożądanym i cennym darem byłby nasz post o chlebie i wodzie również w inne dni Wielkiego Postu (np. w każdy piątek). Treść całego Apelu ks. Biskupa na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.

5. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00.