OGŁOSZENIA 10.04.2022 NIEDZIELA PALMOWA, MĘKI PAŃSKIEJ

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Grażyna Różańska, Joanna Misiuk, Lucyna Lickiewicz. W tym tygodniu zapraszamy osoby chętne. Proszę o zgłaszanie się do s. Marii.

2. W środę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej po ulicach Nurca: ul. Ks. J. Pawlonki, Drzewna, Akacjowa i Okrężna.

3. – WIELKI CZWARTEK – ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI:

– godz. 18.00 Liturgia Wieczerzy Pańskiej, przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza wystawienia i adoracja do godz. 22.00.

– WIELKI PIĄTEK:

– godz. 9.00 wznowienie adoracji.

– godz. 15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

– godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 22.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary składane na tacę przeznaczona są na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego oraz miejsc kultu w Ziemi Świętej.

-WIELKA SOBOTA:

– godz. 9.00 wznowienie adoracji.

– Święcenie pokarmów na stół wielkanocny tylko w kościele o godz. 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 15.00 po nowennie do Bożego Miłosierdzia.

-WIELKANOC

– godz. 20.00 Msza Święta Wigilii Paschalnej. Na liturgię zabierzmy ze sobą świece. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. podczas nabożeństw złożą wyznanie wiary.

– godz. 6.00 procesja rezurekcyjna i Msza Święta.

Serdeczna prośba do wszystkich biorących czynny udział w procesji o zadbanie i przygotowanie chorągwi i feretronów procesyjnych.

W Niedzielę Wielkanocną będzie jeszcze Msza św. o godz. 11.00 a po niej Nowenna do Miłosierdzia Bożego.