OGŁOSZENIA 27.11.2022 I NIEDZIELA ADWENTU

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła: Marta Kosz, Teresa Eljasińska, Irena Olejniuk, Małgorzata i Artur Trochimiak, Jadwiga Bazyluk, Kazimiera Sadowa, Janina i Mieczysław Bartosiuk, Bogumiła Grzyb, Ewa Grzęda, Janina Radzikowska. W sobotę na godz.9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców: Nurzec, Nurzec Kol., Nurczyk i Nurczyk Kol.

2. Rozpoczynamy adwent, radosny czas oczekiwania na Narodzenie Chrystusa. Bezpośrednim przygotowaniem do świat będą nasze rekolekcje w dniach od 16 do 18 grudnia 2022 r. Będzie to renowacja Misji Świętych, które przeżyliśmy w ubiegłym roku. Poprowadzi je nasz misjonarz ks. Dariusz Kujawa.

3. Roraty w naszej parafii w środę i sobotę o godz. 17.00

4. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

5. Nabożeństwa w pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej.

6. Odwiedziny chorych tradycyjnie w pierwszy piątek od godz. 9.00.

7. Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu przystępują do sakramentu pokuty. W środę lub w sobotę uczestniczą w Roratach.

8. Caritas rozprowadza kalendarze adwentowe dla dzieci. Cena kalendarza – cegiełki to 10 zł., oraz świece na stół wigilijny: małe – 10 zł, duże – 20 zł.