OGŁOSZENIA 24.05.2020 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Krystyna Piwnicka, Halina Mazurek, Janina Marciniak, Joanna Stasiak, Angelika Kubiec, Lucyna Karczewska, Ewa Krzyszton, Halina Rokita, Jadwiga Kowalczuk. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła pozostałych mieszkańców ul. Zakątnej.

2. Dnia 25 maja przypada 26 r. śmierci Ks. Bp. Władysława Jędruszuka, pierwszego Biskupa Diecezji Drohiczyńskiej. W naszej diecezji jest to dzień modlitw o świętość życia kapłanów.

3. We wtorek 26 maja świętujemy Dzień Matki. Nabożeństwo majowe w intencji matek.

4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.