OGŁOSZENIA 17.05.2020 VI NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Bóg zapłać ks. Łukaszowi za przewodniczenie naszemu nabożeństwu eucharystycznemu, głoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę.

  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Marzena Świerzbińska, Lucyna i Tadeusz Kapela, Zofia Kapela, Teresa Klimczuk, Krystyna Jaszczuk, Robert Sobieszuk, Krzysztof Kurpeta, Agnieszka Pietruczuk, Amanda Kuźmiuk, Jarosław Kutyna i Łukasz Dec. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców ul. Cichej i połowę ul. Zakątnej.

  3. Parafia otrzymała trzy haftowane ornaty. Główny ornat z wizerunkiem naszego patrona św. Andrzeja Boboli i dwa w tym samym stylu do koncelebry. Wykonały je w trakcie modlitwy Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji z Hajnówki. Bardzo serdecznie dziękuję fundatorom, którzy pragną zostać anonimowi. Bóg zapłać!

  4. Bóg zapłać wszystkim, którzy okazali troskę o potrzeby materialne naszej parafii i wpłacili pieniądze osobiście lub na konto parafialne.

  5. Dziękuję za pomoc i prace wykonane w tym tygodniu: Radkowi Podbielskiemu, Stanisławowi i Beacie Filipek

  6. Od piątku wieczór w Betanii klerycy rozpoczną rekolekcje przed święceniami diakonatu i kapłaństwa. Polecajmy ich dobremu Bogu. O łaskę świętych powołań, szczególnie do naszego seminarium, modlić się będziemy w przyszłą niedzielę. Ofiary złożone na tacę tego dnia przeznaczymy na potrzeby WSD w Drohiczynie.

  7. Kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące to: 18, 19 i 20 maja.