PROŚBA DO PROBOSZCZÓW KOŚCIOŁÓW STACYJNYCH

Szczęść Boże!
Zwracam się do  Wielebnego Księdza Proboszcza  z gorącą prośbą o rozpropagowanie informacji o badaniach ankietowych wśród uczestników  modlitwy Różańcowej na granicy. Warto poznać motywy  i owoce związane z uczestnictwem zarówno parafian jak i osób przyjezdnych  w tej niecodziennej modlitwie Różańcowej.  Bardzo proszę, by Wielebny Ksiądz Proboszcz  zachęcał swoich parafian do wypełnienia anonimowej ankiety. Odpowiedzi na ankietę  zbieram za pomocą  “kuli śniegowej”, czyli przekazywanie informacji za pomocą internetu o badaniach: księżom, którzy byli z parafianami na Różańcu, kolegom, znajomym, sąsiadom, itp. osobom, by wypełnili ankietę. Wystarczy tyko wejść na stronę internetową https://rozaniecdogranic.webankieta.pl, gdzie znajduje się ankieta i przez klikanie odpowiedzieć na pytania. Bardzo liczę na zaangażowanie Wielebnych Księży  w rozpowszechnianiu informacji o badaniach wśród uczestników tego  nadzwyczajnego modlitewnego spotkania.  Dołączam link, gdzie zawarta jest prośba, by ten link mógł Wielebny Ksiądz proboszcz rozesłać do osób, które uczestniczyły w “Różańcu do Granic”.
Z Góry Serdecznie Dziękuję.

Z Panem Bogiem !
dr Ryszard Kalbarczyk