OGŁOSZENIA 08.07.2018 r. XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Marta Kosz, Teresa Eljańska, Irena Olejniuk, Anna Bartosiuk, Kazimiera Sadowa, Irena Trochimiak, Kamila i Julia Piwnicka, Bogumiła i Tomasz Grzyb, Jadwiga i Ewa Bazyluk, Halina Dobrowolska z córką Urszulą. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców Nurzec i Nurczyk z Kol.

2. W najbliższy piątek, 13 lipca w rocznicę zawarcia sakramentu rodziców św. Tereski od Dzieciątka Jezus, świętych Zelii i Ludwika Martin. Niektóre środowiska katolickie obchodzą tzw. Dzień Męża i Żony. Zachęca się, aby w tym dniu – oczywiście i w każdym kolejnym – małżonkowie odnosili się do siebie szczególnie ciepło, wyrażając wdzięczność za obecność swej “drugiej połówki”. Warto zaplanować na ten dzień wspólny spacer, wyście do kina, czy na kolację. Można wreszcie zorganizować wyjątkową randkę małżeńską. A przy wspólnej modlitwie wieczornej niech małżonkowie wypraszają potrzebne dla siebie łaski za wstawiennictwem Świętych Patronów. Małżonkowie mogą również tego dnia wspólnie przeżyć Eucharystię w swojej Parafii lub w innej na urlopie.