OGŁOSZENIA 26.08.2018 r. XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Alicja Błażejak, Jolanta Weremijewicz, Zofia Gontarczuk, Ewa Lipnicka, Kamila Piwnicka. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W czwartek, przed bierzmowaniem na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  2. Dziękuję za przygotowanie i czynny udział w odpuście.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca 1 września przypada 79 r. wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny. Tego dnia o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Serdeczna prośba do dzieci i młodzieży by się wyspowiadały przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa wraz z KŻR i zmiana tajemnic.
  4. Odwiedziny chorych w sobotę 1 września od godz. 9.00.
  5. Chętni do zrywania jabłek w Augustynce w dawnej odlewni proszeni są o zgłaszanie się do pracy od poniedziałku.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania jutro w poniedziałek po mszy św. o godz. 18.30 obecność obowiązkowa.
  7. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca po mszy św. o godz. 9.00 procesja wokół kościoła.