OGŁOSZENIA 24.03.2019 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

  1. Dziękuję serdecznie za sprzątnięcie kościoła: Lucyna Bogowska, Marzena Bloch, Zofia Szpakowska. Dziękuję za ofiary na kwiaty. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Sportowej bl. Nr 135 i 136.
  2. 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada 27 rocznica powołania w obecnym kształcie przez św. Jana Pawła II Diecezji Drohiczyńskiej. Jest to też Dzień Świętości Życia. Msze św. będą o 9.00 i 17.00. Ofiary złożone podczas nabożeństw przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia. Kościół zachęca by tego dnia przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego.
  3. Są już do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 5 zł.
  4. Terminy katechez przedmałżeńskich dla narzeczonych, organizowanych przez wydział Duszpasterstwa Rodzin w 2019 roku wywieszone są na tablicy ogłoszeń.
  5. Zwracam się z prośbą do osób noszących feretrony żeby zadbać o nie przed procesją rezurekcyjną.
  6. Biuro pl zaprasza chętnych na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Szczegóły pielgrzymki na tablicy ogłoszeń.