” OTO TERAZ CZAS UPRAGNIONY…” – ZAPROSZENIE NA KONCERT WIELKOPOSTNY

W Niedzielę Męki Pańskiej 14 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Nurcu – Stacji odbędzie się koncert wielkopostny w wykonaniu Studia Piosenki “Fart”. Wstęp wolny.

Zespól FART działa w Bielskim Domu Kultury od 1987 r. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień zdobytych na festiwalach  ogólnopolskich i międzynarodowych m.in.: I nagroda Międzynarodowego Festiwalu Sztuki “MAGIA ITALIANA” we Włoszech, I nagroda Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca ” APRILA PILENI ” na Łotwie , III nagroda Międzynarodowego Festiwalu Piosenki “TAHTEDE LAUL” w Estonii, I nagroda Międzynarodowego Młodzieżowego Maratonu Twórczości na Białorusi , Grand Prix Ogólnopolskiego Ekumenicznego Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Kairos w Warszawie, I nagroda Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca “MUSZELKI WIGIER” w Suwałkach, Grand Prix Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej ” O Pierścień św. Brunona” w Giżycku, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Europejskiej “NUTKA POLIGLOTKA”- Warszawa, I nagroda Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek ” Nasze Wieczne Kolędowanie” w Niepokalanowie, I nagroda Ogólnopolskiego Festiwalu i Kolęd i Pastorałek w Toruniu.

W swoim repertuarze mają koncerty zarówno piosenek estradowych jak i religijnych .

– Widowisko Muzyczne ” Oj zagraj że Muzyczeńku” złożone z piosenek polskich, białoruskich i ukraińskich

– „Baw się razem z nami” – piosenki od lat 60-tych po dzień dzisiejszy

– „Na słowiańską nutkę” – koncert piosenek rosyjskich

– „Chce się żyć” – największe hity disco polo -“

– „Na turystycznym szlaku”- koncert piosenek turystycznych

– „ Na spotkanie wolności” koncert poezji Jana Pawła II

– „Któryś z nami był do końca” -koncert poświęcony pontyfikatowi Jana Pawła II ” Koncert  Wielkopostny

– Koncert kolęd ” JEZUSKOWA KOŁYSANKA”

– Koncert Kolęd ” Kolęda Kai” Zespól wielokrotnie był gościem Studia Rembrandt Radia Białystok, gdzie grał koncerty live , brał również udział w projektach muzycznych przeznaczonych dla dzieci m.in serii płyt Teatr Malucha gdzie wystąpił obok takich aktorów jak : Wojciech Malajkat, Ewa Błaszczyk, Jolanta Fraszyńska, Cezary Żak, Joanna Trzepiecińska, Piotr Fronczewski, Edyta Jungowska, Zbigniew Zamachowski.  Supportował takie gwiazdy jak:” Brathanki”, ” Akcent”, “Feel,”, Ewa Farna, “Afromental”, “Bracia” , Łzy”, ” Blue Caffe”, “Redlin”, ” Horpyna” i wielu innych, Członkowie Studia brali udział w znanych i lubianych programach telewizyjnych “Szansa na sukces”, “Bitwa na głosy “, The Voice of Poland” , ponieważ każdy z nich występuje solowo i ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Źródło: http://www.bdkbielsk.pl