OGŁOSZENIA 25.08.2019 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Jadwiga Podbielska, Janina i Radosław Podbielscy, Dominika Podbielska, Jan Pizoń, Jadwiga Deoniziak, Elżbieta Kowalczyk, Maria Stępień, Iza Kłusek, Franciszek Jadczuk, Krzysztof Pawlak i Wojciech Ruciński. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Leśnej, Nowej i Tartacznej.
  2. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 9.00 i suma odpustowa o 11.00.
  3. Taca jutrzejsza i w przyszłą niedzielę przeznaczona na pokrycie zewnętrznego nagłośnienia kościoła.
  4. Caritas organizuje zbiórkę artykułów szkolnych, w tym plastycznych i papierniczych, celem przygotowania wyprawek szkolnych, które trafią do polskich dzieci mieszkających na Białorusi. Materiały przynosimy do kościoła do niedzieli 8 września.
  1. W przyszłą niedzielę 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny. Po mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  1. W dniach 5 – 8.09.2019 r. już po raz czwarty odbędzie się Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Drohiczyn – Loretto. Na Pielgrzymkę można się zapisać drogą telefoniczną w dni powszednie od 9.30 do 17.30 pod numerem 85 655 78 08 lub 85 307 05 21, bądź drogą internetową ma stronie lso-drohiczyn.pl/loretto
  1. Duszpasterstwo Wspólnot Maryjnych Diecezji Drohiczyńskiej w dniach 16-20.09.2019 r. organizuje pielgrzymkę na Ukrainę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.