OGŁOSZENIA 15.09.2019 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Krystyna Korzeniecka, Teresa Wojtera, Iwona i Julia Jadczuk, Franciszek Sito, Irena Kaczmarczyk, Maria Kwasik, Roman Kwasik, Maria Kwasik, Kazimiera Siuda. Dziękuję również państwu Bożenie i Michałowi Jadczukom za kwiaty doniczkowe, które ofiarowali do kościoła. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Piaskowej i Żerczyc z Koloniami.
  2. Dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu, w naszej diecezji jest zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  3. Siostry zapraszają do Betanii na kiermasz w poniedziałek i wtorek od godz. 9.00 do 16.00.
  4. Zapraszam dzieci we środę 18 września na mszę św. o godz. 18.00 ku czci św. Stanisława Kostki. Po mszy św. będzie spotkanie dla dzieci w salce pod plebanią.
  5. Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców 18, 20 i 21 września.