OGŁOSZENIA 29.09.2019 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Jolanta Miler, Lucyna Bogowska, Marzena i Andrzej Bloch, Bogdan Rułka, Danuta Borkowska. Za tydzień w piątek na godz. 14.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Sportowej bloki nr. 6, 135, 136.
  2. Po mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  3. Od wtorku rozpoczynamy październik, miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. W naszej parafii nabożeństwo w dni powszednie będzie odprawiane o godz. 16.30 ( oprócz pierwszej soboty – 17.30 z racji ślubu ) a w niedziele po mszy św. o godz. 9.00.
  4. Pierwszego października przed nabożeństwem zostaną poświęcone różańce i wręczone dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii św.
  5. Za kilka dni, w duchowej łączności z papieżem Franciszkiem rozpoczniemy Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny pod hasłem: : „Ochrzczeni i posłani. Kościół Chrystusa z misją w świecie”. Będziemy wspierać modlitwą misje i misjonarzy. U sióstr będzie można nabyć różańce, a pozyskane pieniądze przekażemy na misje prowadzone przez zgromadzenie naszych sióstr.
  6. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godz. 9.00.
  7. Za tydzień ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dzieła charytatywne.