OGŁOSZENIA 29.12.2019 NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Krystyna Nesterowicz, Grażyna Różańska, Lucyna Lickiewicz, Iwona i Krystian Zalewscy, Renata i Julian Gierasimowicz, Ignacy Michalak, Rafał Nesterowicz, Joanna i Iwona Misiuk, Zbigniew Nesterowicz. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców Sycz i Zalesia.
  2. We wtorek zakończenie roku. Nabożeństwo dziękczynne z hymnem „ Ciebie Boga wysławiamy ” po wieczornej mszy św. Za publiczne odmówienie tego hymny można uzyskać odpust zupełny.
  3. W pierwszym dniu Nowego Roku Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Odpust zupełny za udział w publicznym odśpiewaniu hymnu „ O stworzycielu, Duchu, przyjdź. ”
  4. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.
  5. Z racji na kolędę nie będzie odwiedzin chorych w pierwszy piątek miesiąca.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca msza św. będzie w Betanii. Modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic i spotkanie opłatkowe KŻR.