OGŁOSZENIA 19.01.2020  II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Sylwia Żero z córka Wiktorią, Elżbieta i Jerzy Mazurek, Małgorzata i Roman Pawłowscy, Katarzyna i Arkadiusz Jezierscy. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców ul. Kasztanowej, Klonowej i Lipowej.
  2. Została już zakończona wizyta duszpasterska. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę w rodzinach i ofiary złożone z racji kolędowania.
  3. W trakcie kolędy zostali wyłonieni Radni Parafialni: Bartosiuk Mieczysław, Chodowiec Urszula, Dec Jerzy, Filipek Stanisław, Gierasimowicz Renata, Jachimczuk Stanisław, Jadczuk Norbert, Kosowska Dorota Anna, Kruszewska Katarzyna, Kutyna Jarosław, Marciniak Janina, Mazurek Jerzy, Olesiński Zbigniew, Paszkowska Bożena, Podbielski Zenon, Stasiuk Tadeusz i Wojtkowski Wojciech.
  4. W sobotę po mszy św. wieczornej serdecznie zapraszam Radnych Parafialnych, którzy prawie po 17 latach kończą swoją kadencję. Pragnę się spotkać i osobiście podziękować za ich długoletnią służbę.
  5. W niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 serdecznie zapraszam nowo wybranych Radnych na pierwsze spotkanie organizacyjne.