OGŁOSZENIA 21.06.2020 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła rodzicom dzieci przygotowującym się do I Komunii św.

  2. Dziękuję wszystkim, dzięki którym mamy wykoszony cmentarz. Dziękuje za pracę, poświęcony czas i sprzęt. Bóg zapłać!

  3. W sobotę o godz. 9.00 nabożeństwo pokutne i pierwsza spowiedź dzieci przed I Komunia św. Z sakramentu pokuty będą też mogli skorzystać rodzice, rodzeństwo, chrzestni i rodzina. Przypominam, że pierwszym warunkiem dobrej spowiedzi jest rachunek sumienia. Proszę przygotować się do tego sakramentu z książeczką do nabożeństwa ewentualnie proszę posiłkować się rachunkiem sumienia z innego źródła. Chrystus oddał życie aby zgładzić grzech dla tego starajmy się odpowiedzieć miłością przez dobre przygotowanie się do spowiedzi. Nie można podchodzić do konfesjonału z marszu, ponieważ popełniamy w ten sposób grzech zaniedbania i często taka spowiedź jest nieszczera. I zamiast zbawiennej łaski możemy ściągnąć na siebie gniew boży i potępienie.