OGŁOSZENIA 09.08.2020 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

    1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom ulicy Piaskowej. Pracowały następujące osoby: Maria i Tomasz Miszczuk, Anna Karpiuk, Danuta Grzegorczyk, Izabela i Klaudia Nesterowicz i Irena Kowalczuk. Bóg zapłać także za ofiary na kwiaty. W piątek o godz. 15.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców z ul. Akacjowej.

    2. W poniedziałek 10 sierpnia w parafii św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach o godz. 20.00 gromadzą się na adoracji Najświętszego Sakramentu i Apelu Jasnogórskim pielgrzymi duchowi Grupy Srebrnej naszego dekanatu w ramach 30 Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę. Nabożeństwo będzie również transmitowane na żywo w Internecie.

    3. We wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego ( 14 sierpnia ) obchodzimy dzień modlitewnej pamięci o poległych w obozach i więzieniach.

    4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z błogosławieństwem ziół i kwiatów o godz. 9.00 i 11.00.