OGŁOSZENIA 27.09.2020 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Pracowały następujące osoby: Teresa Wojtera, Krystyna Korzeniecka, Roman Kwasik, Waldemar Kwasik, Iwona i Julia Jadczuk, Franciszek Sito, Maria Kwasik, Jadwiga Kwasik i Kazimiera Siuda. Bóg zapłać także za złożone ofiary. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców z ul. Pogodnej i Wierzbowej.

  2. Czwartek jest pierwszym dniem października. Zachęcam wszystkich do czynnego udziału w nabożeństwach różańcowych. W naszej parafii będziemy odmawiać różaniec o godz. 16.30. ( za wyjątkiem najbliższej soboty ). Po zakończonym nabożeństwie ok. godz. 17.10 msza św. W niedzielę różaniec po mszy św. o godz. 9.00.

  3. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

  4. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godz. 9.00.

  5. Za tydzień po mszy św. o godz. 9.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.

  6. Ofiary zebrane w przyszła niedzielę będą przeznaczone na cele charytatywne.