31.01.2021 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Janina i Rafał Zalewscy, Magdalena Przanowska, Barbara Dec, Urszula i Krystian Mrozowscy. Zwracam się z prośbą do rodziców dzieci pierwszokomunijnych o rozebranie dekoracji świątecznej i sprzątnięcie kościoła. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00.

  2. Została już zakończona wizyta duszpasterska. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę w rodzinach i ofiary złożone z racji kolędowania.

  3. Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00.

  4. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z obrzędem błogosławienia świec o godz. 9.00 i 17.00. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych.

  5. W piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po mszy św. obrzęd poświęcenia chleba i wody.

  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.