OGŁOSZENIA 21.03.2021 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Małgorzata Mierzejewska, Małgorzata Góral, Emilia Marcinkiewicz, Irena Kondrat. W piątek na godz. 14.00 do sprzątania kościoła zapraszam pozostałych mieszkańców ul. Szkolnej, Tartacznej, Żerczyckiej i Żerczyc.

  2. We czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Zachęcam by tego dnia przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia.

  3. Na mocy papieskiej bulli „Totus Tuus Poloniae Populus”, przed 29 – u laty dn. 25.03.1992 r., została powołana w obecnym kształcie Diecezja Drohiczyńska.

  4. Firma Green Office Ecologic organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy posługujących w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii. Zużyty sprzęt można przywozić od soboty 27 marca do poniedziałku 29 marca, do godz. 14.30 i składować na parkingu przy kościele.

  5. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej. O godz. 8.30 na placu przy Betanii obrzęd poświęcenia palm i uroczysta procesja do kościoła.