OGŁOSZENIA 06.06.2021 X NIEDZIELA ZWYKŁA

06.06.2021 X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowały następujące osoby: Kazimiera Sadowa, Janina Bartosiuk, Mieczysław Bartosiuk, Jadwiga Bazyluk, Bogumiła i Tomasz Grzyb, Krystyna Piwnicka i Ewa Grzęda. Za tydzień zapraszam i proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców Nurca i Nurczyka z Koloniami.

2. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim za współtworzenie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Mieszkańcom Zaolzia za przygotowanie pięknych ołtarzy wystawienia, ministrantom, bieli procesyjnej, niosącym chorągwie i ołtarzyki, wszystkim czynnie i pobożnie biorącym udział w procesji Bożego Ciała. Serdeczne Bóg zapłać!

3. We czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych. Błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie ziół i kwiatów.

4. 10 czerwca przypada 22 r. Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie. Ks. Biskup Ordynariusz serdecznie zaprasza tego dnia wszystkich chętnych do Drohiczyna na plac przykatedralny, aby przy replice ołtarza papieskiego wziąć udział w uroczystej dziękczynnej Mszy św. o godz. 18.00

5. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. Przed kościołem zbierane są podpisy pod projektem ustawy „StopLGBT” i „StopABORCJI”. Do złożenia podpisu potrzebny jest nr PESEL.

8. Za tydzień druga niedziela miesiąca – taca inwestycyjna.