OGŁOSZENIA 29.08.2021 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Barbara Klatt, Beata Klatt Dziębowska, Małgorzata i Anna Milik, Marzanna Jeziorska, Elżbieta i Zbigniew Olesińscy, Małgorzata Marcinkowska, Krystyna Pieróg, Bożena Wierak, Adam Marcinkiewicz, Wojciech Ruciński, Dariusz Górny, Krzysztof Pawlak.

  2. Od jutra zaczynamy malowanie kościoła. Na czas trwania prac w świątyni Msze św. odprawiane będą w u sióstr w Betanii. W dni powszednie w kaplicy a w niedzielę i święta na placu za Betanią. Proszę wszystkich o modlitwę za przyczyną MB Częstochowskiej, św. Józefa i św. Andrzeja Boboli o szczęśliwe, solidne i sprawne wykonanie pracy.

  3. Serdeczna prośba do wszystkich, którzy jeszcze nie złożyli ofiar na składkę na ten rok o wpłatę datków na poczet prowadzonych prac. Przypomnę, że roczna składka od osoby dorosłej wynosi 120 zł. Z góry serdecznie dziękuję za zrozumienie i życzliwe podejście!

  4. W niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Proszę dzieci i młodzież by w najbliższych dniach pojednały się z Panem Bogiem i rozpoczęły czas pracy w stanie łaski uświęcającej.

  5. Pragnę aby w naszej parafii powstało KŻR rodziców modlących się za swoje dzieci. Chętnych rodziców proszę o zgłaszanie się bezpośrednio do mnie. Jedno koło liczy 20 osób. Daj Boże, żeby było więcej chętny wtedy będą kolejne koła. Zapraszam!

  6. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

  7. Odwiedziny chorych będą w sobotę od godz. 9.00

  8. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic KŻR.

  9. Na polecenie przewodniczącego KEP, niedziela 5 września br. jest „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.