OGŁOSZENIA 02.01.2022 II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary następującym osobom: Jolanta Weremijewicz, Alicja Błażejak, Maria Kwasik, Krystyna Korzeniecka, Wiesław Wojtera, Roman Kwasik, Franciszek Sito, Kazimiera Siuda. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Piaskowej i Żerczyc Kol.

  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Taca przeznaczona na cele misyjne.

  3. W pierwszy piątek miesiąca z racji kolędy odwiedzin chorych nie będzie.

  4. Bardzo proszę by wszyscy, którzy nie życzą sobie kolędy w tym roku, poinformowali nas o tym telefonicznie ewentualnie przekazując taką informację przez sąsiadów. Proszę również, by tam gdzie jest to możliwe wychodzić po księdza.