OGŁOSZENIA 16.10.2022 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Franciszek Sito, Julia i Norbert Jadczuk, Halina Pietrzak, Helena Lewczuk, Danuta Michalak, Teresa Wojtera, Ewa Grzęda i Krystyna Korzeniecka. Ofiary na kwiaty złożyli również: Stanisława Kwasik, Halina Zakrzewska, Helena Pyszko, Kazimiera Siuda i Irena Kaczmarczyk. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ulicy: Sportowej.

2. 18.10.2022r. (wtorek) zapraszamy dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami na Różaniec, podczas którego będziemy się modlić w intencji pokoju na świecie. Akcja organizowana przez Pomoc Kościołowi w Potrzebie, włączają się w nią dzieci z całego świata. Odpowiedzmy na wezwanie Maryi i módlmy się o Dar Pokoju w naszych rodzinach i na świecie.

3. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. Można już nabyć znicze CARITAS – cena 9 zł.